Elektromontážní firma EKV spol. s r.o. Elektromontážní firma EKV spol. s r.o.

O nás - EKV spol. s.r.o.

V oblasti elektroinstalačních montáží poskytuje EKV s.r.o kompletní zákaznický servis, disponuje dlouholetými zkušenostmi od roku 1991,s vlastním technickým vybavením a stabilním týmem zkušených montážních pracovníků.

Cílem EKV s.r.o je kvalitní provedení realizovaných elektro zakázek a spokojenost zákazníka. Díky dlouholetým zkušenostem pružně reaguje na vzniklé situace na místě montáže. S ohledem na předpisy technických norem a doporučené montážní postupy výrobcem instalovaného systému se snaží vzniklé situace operativně řešit ve prospěch zákazníka.

Při realizaci elektro instalací pracuje EKV s.r.o. výhradně s kvalitním materiálem od vybraných výrobců a dodavatelských partnerů, instalace provádí stabilní tým vyškolených pracovníků s cílem dosáhnout maximální kvality provedení realizovaného projektu. V rámci služeb zákazníkům zajištuje EKV s.r.o kompletní zákaznický servis počínaje osobní konzultací a zpracováním projektu, přes realizaci a dodávku požadovaného materiálu až po závěrečnou revizi realizovaných zakázek.

Realizuje dodávky a instalace domovních a průmyslových elektroinstalací 230/400V v souladu s požadavky norem ČSN . Portfolio služeb EKV s.r.o dále zahrnuje rekonstrukce, opravy a modernizace stávajicích elektroinstalací, výchozí a pravidelné revize elektroinstalací, udržba montáž hromosvodu a odborný dohled na elektroinstalační práce.